Światłowód Białystok

Światłowód Białystok

Światłowód – rozwiązanie przyszłości dla Białystoku

Technologia światłowodowa charakteryzuje się przede wszystkim nieosiągalną dotąd szybkością łącza, które jest również szczególnie odporne na jakiekolwiek zakłócenia zewnętrzne. Usługa ta jest nadzwyczaj konkurencyjną na rynku opcji internetowych. Można się spodziewać, że w przeciągu kilku lat będzie dominującą metodą przesyłu informacji i normą w naszych domostwach. Światłowód to oryginalne podejście, które wyznacza kierunek rozwoju sieci internetowej w przyszłości.

Orange światłowód numerem jeden

Czemu technologia ta jest tak atrakcyjna? Światłowód jest szczególnie odporny na przeróżnego typu zakłócenia pogodowe oraz elektromagnetyczne, co gwarantuje pewność połączenia, w jakichkolwiek warunkach atmosferycznych. Wkrótce zapomnimy czym jest kłopot niestabilnego oraz zrywającego Internetu. Korzystanie z sieci nie będzie obarczone żadnym limitem jeśli chodzi o prędkość czy zasięg. Internet przez światłowód jest przetestowany,  pewny, wygodny oraz niepodatny na zakłócenia.

Nieograniczony przepływ informacji

Możesz w maksymalnie krótkim okresie przesłać zdjęcia, materiały video lub pobrać plik. Z Orange światłowód zajmie to zaledwie parę sekund. Spełnia on swoje zasadnicze role i jest numerem jeden w grupie usług internetowych. Światłowód nabiera prędkości, które są nierealne dla innych technik. Dlatego też cieszy się on coraz większą popularnością i rozszerza się na nowe lokalizacje w Polsce. To przejście w kolejną epokę technologii internetowych, dla których nie istnieją bariery oraz limity.

Internet przez światłowód w Twoim mieszkaniu

Orange światłowód to bezpłatna i błyskawiczna instalacja bez potrzeby psucia ścian oraz demontażu w domu, gdyż nie wymaga montażu przewodów kablowych stosowanych dotychczas. Wystarczy niewielkich gabarytów przewód światłowodowy umieszczony bezpośrednio w mieszkaniu. To niezwykle komfortowa postać nieograniczonego dostępu do Internetu, z jakiego może czerpać kilku konsumentów równocześnie, co w żaden sposób nie oddziałuje na prędkość połączenia.